SHD1-100C075DE
OhmiteOhmite
SHD1-100C075DE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SHD1-100C075DE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 750 UOHM 0.5%
Fitxak: SHD1-100C075DE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SHD1-100C075DEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SHD1-100C075DE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 750 UOHM 0.5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4313 pcs Datuen fitxa SHD1-100C075DE.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 4.094" L x 0.866" W (104.00mm x 22.00mm) Series S
Erresistentzia 750 µOhms Energia (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular Case - Open
Beste izenak SHD1100C075DE Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Ezaugarri muntatzea Flanges Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style 4-Terminal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 µOhms ±0.5% 7.5W Metal Element Chassis Mount Resistor