SHDR-50V-S-B
JSTJST
SHDR-50V-S-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SHDR-50V-S-B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING SHD 50POS 1MM WHITE
Fitxak: SHDR-50V-S-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SHDR-50V-S-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SHDR-50V-S-B fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HOUSING SHD 50POS 1MM WHITE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318303 pcs Datuen fitxa SHDR-50V-S-B.pdf
Series SHD Errenkada tartea 0.039" (1.00mm)
Pitch 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 455-1439
SHDR-50V-S-B(P)
SHDR50VSBP
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Receptacle Kolore Natural
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: 12CKT 3.5MM W TO B HOUS
Stockean: 117602 pcs
Deskarga: 0510671200.pdf
RFQ
DF11-24DEP-2C
DF11-24DEP-2C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 24POS 2MM