RW5S0FA20R0JE
OhmiteOhmite
RW5S0FA20R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW5S0FA20R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20 OHM 5% 5W L BEND
Fitxak: RW5S0FA20R0JE.pdf
  • Mezua
RW5S0FA20R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW5S0FA20R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 20 OHM 5% 5W L BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65792 pcs Datuen fitxa RW5S0FA20R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.806" L x 0.365" W (20.47mm x 9.27mm)
Series RW Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua SMD, L-Bend Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.406" (10.31mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 Ohms ±5% 5W Chip Resistor SMD, L-Bend Wirewound Konposizio Wirewound