RW5S0FA10R0JE
OhmiteOhmite
RW5S0FA10R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW5S0FA10R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 5W L BEND
Fitxak: RW5S0FA10R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RW5S0FA10R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW5S0FA10R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 10 OHM 5% 5W L BEND Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62951 pcs Datuen fitxa RW5S0FA10R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.806" L x 0.365" W (20.47mm x 9.27mm)
Series RW Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua SMD, L-Bend Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.406" (10.31mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 5W Chip Resistor SMD, L-Bend Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW5S0FA1K00JE
RW5S0FA1K00JE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 1K OHM 5% 5W L BEND
Stockean: 53365 pcs
Deskarga: RW5S0FA1K00JE.pdf
RFQ
RW5S0FA100RJET
RW5S0FA100RJET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 100 OHM 5% 5W L BEND
Stockean: 109704 pcs
Deskarga: RW5S0FA100RJET.pdf
RFQ
RW5S0FA10R0JET
RW5S0FA10R0JET
deskribapena: RES SMD 10 OHM 5% 5W L BEND
Deskarga: RW5S0FA10R0JET.pdf
RW54
RW54
fabrikatzaileak: Sanken Electric Co., Ltd.
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 5A AXIAL