RW2S0DA5R00JT
OhmiteOhmite
RW2S0DA5R00JT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0DA5R00JT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0DA5R00JT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RW2S0DA5R00JTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0DA5R00JT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2965 pcs Datuen fitxa RW2S0DA5R00JT.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4524 J-Lead Beste izenak RW2S0DA5R00JTR
RW2S0DA5R00JTTR
RW2S0DA5R00JTTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound