RW2S0DA5R00JE
OhmiteOhmite
RW2S0DA5R00JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW2S0DA5R00JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD
Fitxak: RW2S0DA5R00JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RW2S0DA5R00JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW2S0DA5R00JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20760 pcs Datuen fitxa RW2S0DA5R00JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Series RW Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4524 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.231" (5.87mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RW2S0DA5R00J
RW2S0DA5R00J
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD