RW1S5CAR500JT
OhmiteOhmite
RW1S5CAR500JT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S5CAR500JT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 5% 1.5W J LEAD
Fitxak: RW1S5CAR500JT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RW1S5CAR500JTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S5CAR500JT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.5 OHM 5% 1.5W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5619 pcs Datuen fitxa RW1S5CAR500JT.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RW Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3916 J-Lead Beste izenak RW1S5CAR500JTR
RW1S5CAR500JTTR
RW1S5CAR500JTTR-ND
RW1S5J.500TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound