RW1S5CAR200JT
OhmiteOhmite
RW1S5CAR200JT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RW1S5CAR200JT
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 5% 1.5W J LEAD
Fitxak: RW1S5CAR200JT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RW1S5CAR200JTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RW1S5CAR200JT fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.2 OHM 5% 1.5W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5133 pcs Datuen fitxa RW1S5CAR200JT.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RW Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3916 J-Lead Beste izenak RW1S5CAR200JTR
RW1S5CAR200JTTR
RW1S5CAR200JTTR-ND
RW1S5J.200TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound