RC0S2CA20R0JE
OhmiteOhmite
RC0S2CA20R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0S2CA20R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD
Fitxak: RC0S2CA20R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RC0S2CA20R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0S2CA20R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27073 pcs Datuen fitxa RC0S2CA20R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RC Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 3916 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm)
Ezaugarriak Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Konposizio Carbon Composition