RC0S2CA15R0JE
OhmiteOhmite
RC0S2CA15R0JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RC0S2CA15R0JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD
Fitxak: RC0S2CA15R0JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RC0S2CA15R0JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RC0S2CA15R0JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22513 pcs Datuen fitxa RC0S2CA15R0JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD J-Lead, Pedestal Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Series RC Erresistentzia 15 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 3916 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.164" (4.17mm)
Ezaugarriak Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Konposizio Carbon Composition
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RC0S2CA1K00JET
RC0S2CA1K00JET
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 1K OHM 5% 1/4W J LEAD
Stockean: 66177 pcs
Deskarga: RC0S2CA1K00JET.pdf
RFQ
RC0S2CA100RJE
RC0S2CA100RJE
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES SMD 100 OHM 5% 1/4W J LEAD
Stockean: 22670 pcs
Deskarga: RC0S2CA100RJE.pdf
RFQ
RC0S2CA15R0JET
RC0S2CA15R0JET
deskribapena: RES SMD 15 OHM 5% 1/4W J LEAD