OL1125E-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OL1125E-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: OL1125E-R52.pdf
  • Mezua
OL1125E-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OL1125E-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.1K OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10709286 pcs Datuen fitxa OL1125E-R52.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Series Little Rebel® OL Erresistentzia 1.1 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OL1125ER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film