OL1065E-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OL1065E-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL
Fitxak: OL1065E-R52.pdf
  • Mezua
OL1065E-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OL1065E-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10842857 pcs Datuen fitxa OL1065E-R52.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -800/ +1500ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Series Little Rebel® OL Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OL1065ER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film