OJ2715E-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OJ2715E-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 270 OHM 1/8W 5% AXIAL
Fitxak: OJ2715E-R52.pdf
  • Mezua
OJ2715E-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OJ2715E-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 270 OHM 1/8W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21224561 pcs Datuen fitxa OJ2715E-R52.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Little Rebel® OJ Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OJ2715ER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film