OJ2235E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OJ2235E-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 22K OHM 1/8W 5% AXIAL
Fitxak: OJ2235E-R52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
OJ2235E-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OJ2235E-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 22K OHM 1/8W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23587970 pcs Datuen fitxa OJ2235E-R52.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -450ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Little Rebel® OJ Erresistentzia 22 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak OJ2235ER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film