MM30R1FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM30R1FE-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: MM30R1FE-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
MM30R1FE-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM30R1FE-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2097237 pcs Datuen fitxa MM30R1FE-R58.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Metal Devil® MM Erresistentzia 30.1 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MM30R1FER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30.1 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MM300
MM300
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Stockean: 3657 pcs
Deskarga: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280
MM35 0R280
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL .2 OHM 25% 80A