MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM3013FE-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: MM3013FE-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
MM3013FE-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM3013FE-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2417166 pcs Datuen fitxa MM3013FE-R58.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Metal Devil® MM Erresistentzia 301 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MM3013FER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MM300
MM300
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Stockean: 3657 pcs
Deskarga: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280-DIN
MM35 0R280-DIN
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL .2 OHM WITH DIN BLOCK
Stockean: 1112 pcs
Deskarga: MM35 0R280-DIN.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
fabrikatzaileak: U.S. Sensor
deskribapena: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Deskarga: MM302F1K.pdf
MM35 1R050
MM35 1R050
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 1 OHM 25% 50A
Deskarga: MM35 1R050.pdf
MM3 DC24
MM3 DC24
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V
Stockean: 942 pcs
Deskarga: MM3 DC24.pdf
MM30R1FE-R58
MM30R1FE-R58
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
Deskarga: MM30R1FE-R58.pdf
MM35 0R280
MM35 0R280
deskribapena: ICL .2 OHM 25% 80A