MM1003FE-R58
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM1003FE-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100K OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: MM1003FE-R58.pdf
  • Mezua
MM1003FE-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM1003FE-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100K OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2359094 pcs Datuen fitxa MM1003FE-R58.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Metal Devil® MM Erresistentzia 100 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MM1003FER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film