MM1000FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM1000FE-R58
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: MM1000FE-R58.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
MM1000FE-R58ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM1000FE-R58 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2161550 pcs Datuen fitxa MM1000FE-R58.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Series Metal Devil® MM Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MM1000FER58
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film