MJ6982FE-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJ6982FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: MJ6982FE-R52.pdf
  • Mezua
MJ6982FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJ6982FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 69.8K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9292834 pcs Datuen fitxa MJ6982FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Metal Devil® MJ Erresistentzia 69.8 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MJ6982FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 69.8 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Produktu erlazionatuak
MJ6340FE-R52
MJ6340FE-R52
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
Stockean: 11156243 pcs
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 68.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
Stockean: 9494137 pcs
Deskarga: MJ6812FE-R52.pdf
RFQ
MJ621
MJ621
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT ROUND BLUE
Deskarga: MJ621.pdf
MJ623
MJ623
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT ROUND GREEN
Deskarga: MJ623.pdf
MJ625
MJ625
deskribapena: CAP TACT ROUND YELLOW
Deskarga: MJ625.pdf
deskribapena: RES 6.98K OHM 1/8W 1% AXIAL