MJ6340FE-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJ6340FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: MJ6340FE-R52.pdf
  • Mezua
MJ6340FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJ6340FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 634 OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11156243 pcs Datuen fitxa MJ6340FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Metal Devil® MJ Erresistentzia 634 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MJ6340FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 634 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Produktu erlazionatuak
MJ6980FE-R52
MJ6980FE-R52
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 698 OHM 1/8W 1% AXIAL
Stockean: 9777524 pcs
Deskarga: MJ6980FE-R52.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL
Stockean: 11428556 pcs
Deskarga: MJ6491FE-R52.pdf
RFQ
MJ626
MJ626
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT ROUND RED
Deskarga: MJ626.pdf
MJ623
MJ623
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT ROUND GREEN
Deskarga: MJ623.pdf
deskribapena: RES 6.81K OHM 1/8W 1% AXIAL