MJ6041FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJ6041FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: MJ6041FE-R52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
MJ6041FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJ6041FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8997611 pcs Datuen fitxa MJ6041FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Metal Devil® MJ Erresistentzia 6.04 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MJ6041FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.04 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MJ611
MJ611
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT SQUARE BLUE
Stockean: 645940 pcs
Deskarga: MJ611.pdf
RFQ
MJ616
MJ616
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT SQUARE RED
Stockean: 629357 pcs
Deskarga: MJ616.pdf
RFQ
MJ6040FE-R52
MJ6040FE-R52
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL
Deskarga: MJ6040FE-R52.pdf
MJ613
MJ613
deskribapena: CAP TACT SQUARE GREEN
Deskarga: MJ613.pdf
MJ623
MJ623
deskribapena: CAP TACT ROUND GREEN
Deskarga: MJ623.pdf
MJ60R4FE-R52
MJ60R4FE-R52
fabrikatzaileak: Ohmite
Deskarga: MJ60R4FE-R52.pdf
MJ615
MJ615
deskribapena: CAP TACT SQUARE YELLOW
Deskarga: MJ615.pdf
MJ621
MJ621
deskribapena: CAP TACT ROUND BLUE
Deskarga: MJ621.pdf
deskribapena: RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Deskarga: MJ6191FE-R52.pdf