MJ6191FE-R52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MJ6191FE-R52
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Fitxak: MJ6191FE-R52.pdf
  • Mezua
MJ6191FE-R52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MJ6191FE-R52 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11543105 pcs Datuen fitxa MJ6191FE-R52.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Series Metal Devil® MJ Erresistentzia 6.19 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak MJ6191FER52
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.19 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Produktu erlazionatuak
MJ623
MJ623
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT ROUND GREEN
Stockean: 968135 pcs
Deskarga: MJ623.pdf
RFQ
MJ615
MJ615
fabrikatzaileak: APEM Inc.
deskribapena: CAP TACT SQUARE YELLOW
Stockean: 491851 pcs
Deskarga: MJ615.pdf
RFQ
MJ613
MJ613
deskribapena: CAP TACT SQUARE GREEN
Deskarga: MJ613.pdf
MJ627
MJ627
deskribapena: CAP TACT ROUND IVORY
Deskarga: MJ627.pdf
MJ616
MJ616
deskribapena: CAP TACT SQUARE RED
Deskarga: MJ616.pdf
MJ611
MJ611
deskribapena: CAP TACT SQUARE BLUE
Deskarga: MJ611.pdf
MJ621
MJ621
deskribapena: CAP TACT ROUND BLUE
Deskarga: MJ621.pdf
MJ6192FE-R52
MJ6192FE-R52
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 61.9K OHM 1/8W 1% AXIAL