MC102827501JE
OhmiteOhmite
MC102827501JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC102827501JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.5K OHM 5% 1.5W 5025
Fitxak: MC102827501JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MC102827501JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC102827501JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 7.5K OHM 5% 1.5W 5025 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40159 pcs Datuen fitxa MC102827501JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Series Macrochip Erresistentzia 7.5 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm)
Ezaugarriak High Voltage, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film