MC102825004JE
OhmiteOhmite
MC102825004JE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC102825004JE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 5025
Fitxak: MC102825004JE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MC102825004JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC102825004JE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 5025 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23623 pcs Datuen fitxa MC102825004JE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Series Macrochip Erresistentzia 5 MOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak MC102825004JE-ND
MC102JE-5M
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm) Ezaugarriak High Voltage, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film