LVM06FTR010E-TR
OhmiteOhmite
LVM06FTR010E-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVM06FTR010E-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0603
Fitxak: LVM06FTR010E-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
LVM06FTR010E-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVM06FTR010E-TR fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 442313 pcs Datuen fitxa LVM06FTR010E-TR.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Series LVM Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak LVM06FTR010ETR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Metal Foil