L50J75KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L50J75KE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 75K OHM 5% 50W
Fitxak: L50J75KE.pdf
  • Mezua
L50J75KEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L50J75KE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 75K OHM 5% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7825 pcs Datuen fitxa L50J75KE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Series 270
Erresistentzia 75 kOhms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Beste izenak OHL50J75KE
OHL50J75KE-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C
Ezaugarri muntatzea Brackets (not included) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor