L50J750E
OhmiteOhmite
L50J750E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L50J750E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 5% 50W
Fitxak: L50J750E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
L50J750Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L50J750E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 750 OHM 5% 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10267 pcs Datuen fitxa L50J750E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Series 270
Erresistentzia 750 Ohms Energia (Watts) 50W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound