EVFT170EN10KJE
OhmiteOhmite
EVFT170EN10KJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVFT170EN10KJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 160W
Fitxak: EVFT170EN10KJE.pdf
  • Mezua
EVFT170EN10KJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVFT170EN10KJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10K OHM 5% 160W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1612 pcs Datuen fitxa EVFT170EN10KJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Deskribapen zehatza 10 kOhms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound