EVFT170EN100KJE
OhmiteOhmite
EVFT170EN100KJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVFT170EN100KJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 100K OHM 5% 160W
Fitxak: EVFT170EN100KJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
EVFT170EN100KJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVFT170EN100KJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 100K OHM 5% 160W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1325 pcs Datuen fitxa EVFT170EN100KJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 100 kOhms Energia (Watts) 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Deskribapen zehatza 100 kOhms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound