EVFT119EM10RJE
OhmiteOhmite
EVFT119EM10RJE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVFT119EM10RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W
Fitxak: EVFT119EM10RJE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EVFT119EM10RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVFT119EM10RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5654 pcs Datuen fitxa EVFT119EM10RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 72W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound