EVFL375ER47RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EVFL375ER47RJE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 47 OHM 5% 700W
Fitxak: EVFL375ER47RJE.pdf
  • Mezua
EVFL375ER47RJEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EVFL375ER47RJE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 47 OHM 5% 700W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3246 pcs Datuen fitxa EVFL375ER47RJE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±260ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm) Series Euro-Power
Erresistentzia 47 Ohms Energia (Watts) 700W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 350°C Ezaugarri muntatzea Brackets, Termination
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound