E300KR10
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E300KR10
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 0.1 OHM 300W
Fitxak: E300KR10.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
E300KR10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E300KR10 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 0.1 OHM 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1452 pcs Datuen fitxa E300KR10.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Corrib®280 Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 300W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHE300KR10
OHE300KR10-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 8.500" (215.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
diametroa 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) Deskribapen zehatza 100 mOhms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length
Doikuntza mota Slide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
E300KR10E
E300KR10E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RESISTOR POWER ADJ 0.1 OHM 300W