E300K8R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: E300K8R0
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RESISTOR POWER ADJ 8 OHM 300W
Fitxak: E300K8R0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
E300K8R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia E300K8R0 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RESISTOR POWER ADJ 8 OHM 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2346 pcs Datuen fitxa E300K8R0.pdf
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Lug
Series Corrib®280 Erresistentzia 8 Ohms
Energia (Watts) 300W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, 3 Lead, Tubular Beste izenak OHE300K8R0
OHE300K8R0-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 8.500" (215.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
diametroa 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) Deskribapen zehatza 8 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length