C300K1R6E
OhmiteOhmite
C300K1R6E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C300K1R6E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W
Fitxak: C300K1R6E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
C300K1R6Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C300K1R6E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3026 pcs Datuen fitxa C300K1R6E.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Series Corrib®280
Erresistentzia 1.6 Ohms Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 400°C Ezaugarri muntatzea Brackets (not included)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.6 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Konposizio Wirewound