C300K1R6
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C300K1R6
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W
Fitxak: C300K1R6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
C300K1R6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C300K1R6 fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES CHAS MNT 1.6 OHM 10% 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2889 pcs Datuen fitxa C300K1R6.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Series Corrib®280
Erresistentzia 1.6 Ohms Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Tubular
Beste izenak OHC300K1R6
OHC300K1R6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 400°C
Ezaugarri muntatzea Brackets (not included) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.6 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor