20J1K75E
OhmiteOhmite
20J1K75E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20J1K75E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.75K OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: 20J1K75E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
20J1K75Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20J1K75E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.75K OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54238 pcs Datuen fitxa 20J1K75E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia x 1.858" L (10.00mm x 47.20mm)
Series 20 Erresistentzia 1.75 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.75 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20J1R0E
20J1R0E
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1 OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 29478 pcs
Deskarga: 20J1R0E.pdf
RFQ
20J1K75
20J1K75
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.75K OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 6215 pcs
Deskarga: 20J1K75.pdf
RFQ
20J1K25E
20J1K25E
deskribapena: RES 1.25K OHM 10W 5% AXIAL
Deskarga: 20J1K25E.pdf
20J1K8E
20J1K8E
deskribapena: RES 1.8K OHM 10W 5% AXIAL
Deskarga: 20J1K8E.pdf
20J1R5
20J1R5
deskribapena: RES 1.5 OHM 10W 5% AXIAL
Deskarga: 20J1R5.pdf
20J1R0
20J1R0
Deskarga: 20J1R0.pdf
20J1K8
20J1K8
Deskarga: 20J1K8.pdf
20J1K5E
20J1K5E
deskribapena: RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL
Deskarga: 20J1K5E.pdf
20J1K25
20J1K25
Deskarga: 20J1K25.pdf
20J1K5
20J1K5
Deskarga: 20J1K5.pdf
20J1R5E
20J1R5E