20J1K25E
OhmiteOhmite
20J1K25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20J1K25E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 1.25K OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: 20J1K25E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
20J1K25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20J1K25E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 1.25K OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50033 pcs Datuen fitxa 20J1K25E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia x 1.858" L (10.00mm x 47.20mm)
Series 20 Erresistentzia 1.25 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.25 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20J1K5
20J1K5
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL