UWS1V470MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1V470MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWS1V470MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UWS1V470MCL1GS.pdf2.UWS1V470MCL1GS.pdf3.UWS1V470MCL1GS.pdf
  • Mezua
UWS1V470MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWS1V470MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UWS Ripple Current @ maiztasuna baxua 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 175.35mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9868-2
UWS1V470MCL1GS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF