UWS1V330MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1V330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWS1V330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UWS1V330MCL1GS.pdf2.UWS1V330MCL1GS.pdf3.UWS1V330MCL1GS.pdf
  • Mezua
UWS1V330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWS1V330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UWS Ripple Current @ maiztasuna baxua 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 91.85mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9866-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33µF