UVZ1J471MHD
NichiconNichicon
UVZ1J471MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1J471MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1J471MHD.pdf2.UVZ1J471MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVZ1J471MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1J471MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110621 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1J471MHD.pdf2.UVZ1J471MHD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 960mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1358
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVZ1J682MRH
UVZ1J682MRH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 4553 pcs
Deskarga: UVZ1J682MRH.pdf
RFQ
UVZ1J471MHD1TO
UVZ1J471MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL