UVZ1J332MRD
NichiconNichicon
UVZ1J332MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1J332MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1J332MRD.pdf2.UVZ1J332MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVZ1J332MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1J332MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25568 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1J332MRD.pdf2.UVZ1J332MRD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.2425A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1361
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF