UVZ1J330MED
NichiconNichicon
UVZ1J330MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1J330MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1J330MED.pdf2.UVZ1J330MED.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVZ1J330MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1J330MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 339748 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1J330MED.pdf2.UVZ1J330MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 200mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1353
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF