UVZ1J221MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ1J221MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1J221MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1J221MPD1TD.pdf2.UVZ1J221MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UVZ1J221MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1J221MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141241 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1J221MPD1TD.pdf2.UVZ1J221MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 335mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-13482-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose