UVZ1E223MRD
NichiconNichicon
UVZ1E223MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1E223MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1E223MRD.pdf2.UVZ1E223MRD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVZ1E223MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1E223MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24062 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1E223MRD.pdf2.UVZ1E223MRD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.7375A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1312
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22000µF