UVZ1E221MPD1TA
NichiconNichicon
UVZ1E221MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1E221MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1E221MPD1TA.pdf2.UVZ1E221MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UVZ1E221MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1E221MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306473 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1E221MPD1TA.pdf2.UVZ1E221MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 360mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17448-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVZ1E223MRD
UVZ1E223MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 24062 pcs
Deskarga: UVZ1E223MRD.pdf
RFQ
UVZ1E221MPD
UVZ1E221MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL