UVR2V470MHD
NichiconNichicon
UVR2V470MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2V470MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2V470MHD.pdf2.UVR2V470MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVR2V470MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2V470MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71045 pcs Datuen fitxa 1.UVR2V470MHD.pdf2.UVR2V470MHD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 608mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1221
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF