UVR2V3R3MPD1TD
NichiconNichicon
UVR2V3R3MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2V3R3MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2V3R3MPD1TD.pdf2.UVR2V3R3MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVR2V3R3MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2V3R3MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 611276 pcs Datuen fitxa 1.UVR2V3R3MPD1TD.pdf2.UVR2V3R3MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 88mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12873-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3.3µF