UVR1H100MDD1TD
NichiconNichicon
UVR1H100MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1H100MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1H100MDD1TD.pdf2.UVR1H100MDD1TD.pdf
  • Mezua
UVR1H100MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1H100MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2217029 pcs Datuen fitxa 1.UVR1H100MDD1TD.pdf2.UVR1H100MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5915-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR1H101MPD
UVR1H101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 330532 pcs
Deskarga: UVR1H101MPD.pdf
RFQ
UVR1H100MDD6
UVR1H100MDD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1080318 pcs
Deskarga: UVR1H100MDD6.pdf
RFQ
UVR1H100MDD
UVR1H100MDD