UVR1H100MDD1TA
NichiconNichicon
UVR1H100MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR1H100MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVR1H100MDD1TA.pdf2.UVR1H100MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVR1H100MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR1H100MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2088848 pcs Datuen fitxa 1.UVR1H100MDD1TA.pdf2.UVR1H100MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 120mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10184-3
UVR1H100MDD1TA-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF