UVP2AR47MDD1TD
NichiconNichicon
UVP2AR47MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVP2AR47MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UVP2AR47MDD1TD.pdf2.UVP2AR47MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVP2AR47MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVP2AR47MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1217752 pcs Datuen fitxa 1.UVP2AR47MDD1TD.pdf2.UVP2AR47MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVP Ripple Current @ maiztasuna baxua 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12735-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVP2AR47MDD
UVP2AR47MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 1013332 pcs
Deskarga: UVP2AR47MDD.pdf
RFQ
UVP2A470MHD
UVP2A470MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 87460 pcs
Deskarga: UVP2A470MHD.pdf
RFQ
UVP2A3R3MED1TA
UVP2A3R3MED1TA
deskribapena: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Deskarga: UVP2A3R3MED1TA.pdf
UVPPQTI
UVPPQTI
fabrikatzaileak: Thomas Research Products
deskribapena: UNIVERSAL VOLTAGE POWER PACK
Deskarga: UVPPQTI.pdf
UVP2A4R7MED1TD
UVP2A4R7MED1TD